Youtube mp4 Dönüştürücü **2022

Youtube MP4, youtube mp4 indir internetten video indirmenize izin veren basit bir indiricidir. Youtube dönüştürücü mp4 ise videoları dönüştürmek için kullanılır. Sadece bir giriş kutusu ve popüler aramalara dayalı birkaç öneri ile arayüz basittir. Aradığınız videoyu bulmak için öneriler arasından seçim yapın veya yazmaya devam edin. Bulduğunuzda, indirme işlemine başlamak için videoya tıklamanız yeterlidir. Alternatif olarak, indirme işlemini başlatmak için YouTube videosunun bağlantısını kopyalayıp giriş kutusuna yapıştırabilirsiniz.

Youtube Video Dönüştürücü mp4

Youtube MP4. YTD Video Converter, hem YouTube videolarını hem de diğer video formatlarını dönüştürebilen ücretsiz bir yazılımdır. Ancak, YouTube’dan video indirmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Videoları YouTube’dan indirmek için YouTube’da hesabınızda oturum açmanız gerekir. Bunu yapmak için “Giriş yap”a tıklayın ve talimatları izleyin. Giriş yaptıktan sonra, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecektir.

Youtube MP4. İndirilen videoları “Dönüştür” radyo düğmesini seçerek de görüntüleyebilirsiniz. “Şuraya kaydet” etiketi, videolarınızın kaydedileceği klasörü gösterir. Dosya adını “Etkinlik” sekmesinden değiştirebilirsiniz. Başka bir dosya adı seçmek için “Dosyayı Yeniden Adlandır”a tıklayın ve yeni dosyayı seçin. Dosya adını “Profil” sekmesinde de değiştirebilirsiniz. Bu özellik, dönüştürülen dosyaların adını da değiştirmenize olanak tanır. YTD Video Downloader, videoları indirmek için başka bir seçenektir. Her türlü cihazda çalışır ve çeşitli video formatlarını destekler. Windows, Mac ve Android ile uyumludur. Kullanıcı arayüzünde gezinmek kolaydır. YTD Video Downloader ile herhangi bir akış web sitesinden video indirebilirsiniz. Seçtiğiniz videonun kalitesine ve biçimine bağlı olarak dosyaların nereye kaydedileceğini seçebilirsiniz. YTD Video Downloader, aynı anda birden fazla video indirme seçeneği de sunar.

Youtube MP4.  DVD Videosoft başka bir iyi seçenektir. Videoları indirme ve dönüştürme sürecini kolaylaştırır. Aynı anda birden fazla URL indirmenize izin verir ve herhangi bir reklam içermez. Çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve tüm önemli video ve ses formatlarını destekler. Arayüz bazen sinir bozucu oluyor ve araç çubuğu şişkinlikle dolu. YTD Video Downloader’ın premium sürümünü satın alarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Youtube MP4.  Bir FireFox uzantısını tercih ederseniz, TubeMaster ++ kullanabilirsiniz. Bu program, büyük video paylaşım sitelerinden videolar indirir ve ayrıca bunları diğer biçimlere dönüştürür. DamnVid, YTD Video Converter’a başka bir alternatiftir. YouTube videolarını indirmenize ve bunları kolaylıkla diğer biçimlere dönüştürmenize olanak tanır. Ancak, medya kitaplığını desteklemiyor ve çok kararlı değil.

youtube mp4
youtube mp4

VEED

Youtube MP4.  VEED, yüksek kaliteli YouTube videoları indirmenize izin veren ücretsiz bir çevrimiçi video dönüştürücüdür. Çoğu video dönüştürücünün aksine VEED, bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yüklemenizi gerektirmez ve kullanımı çok kolaydır. YouTube videolarını MP4’e dönüştürmek için tek yapmanız gereken YouTube videosunun URL’sini kopyalayıp VEED çevrimiçi video dönüştürücüsüne yapıştırmak. URL’yi yapıştırdıktan sonra, dönüştürücü videoyu otomatik olarak MP4 formatına aktaracaktır. Daha sonra videoyu daha profesyonel görünmesi için düzenleyebilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Youtube MP4.  VEED, YouTube videolarını metne dönüştürmek için de yararlı bir yazılımdır. Bu ücretsiz yazılımı kullanarak altyazı ekleyebilir ve sesli metni çevirebilirsiniz. Deşifreniz tamamlandıktan sonra Google Dokümanlar’a indirebilir veya Microsoft Word ile açabilirsiniz. VEED ayrıca transkriptlerinizi düzenlemenize ve görüntülemenize olanak tanır. Video dosyalarını buna sürükleyip bırakın ve otomatik transkripsiyon veya manuel transkripsiyon seçin. Bir dosyadan altyazı eklemek de kolaydır. VEED’in kullanımı kolaydır ve YouTube videoları için çok sayıda düzenleme özelliği sunar. Altyazı ekleyebilir, videonun istenmeyen kısımlarını kaldırabilir ve çözünürlüğü ve kaliteyi değiştirebilirsiniz. Ayrıca videolarınıza resim ve metin ekleyebilirsiniz. Yazılım, herhangi bir resmi veya metni içe aktarabilmeniz için bir resim düzenleyici bile sunar. VEED’i bir podcast oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Podcast’i yükledikten sonra altyazı ekleyebilirsiniz. Kontrol panelinde, videolarınızı farklı platformlar için özelleştirmek için ihtiyacınız olan ayarları bulabilirsiniz.

Y2Mate

Youtube MP4.  YouTube, Facebook, Dailymotion, Youku ve diğer web sitelerinden video indirmek istiyorsanız, Y2Mate mükemmel bir araçtır. Ziyaret ettiğiniz web sayfalarını tarayacak ve bulduğu videoları size gösterecektir. Ardından, indirmek için videoyu tıklamanız yeterlidir; MP4 formatına dönüştürülecektir. Ayrıca video olarak indirmeyi de seçebilirsiniz. Y2Mate tüm aşamalarda mevcuttur. Bu ücretsiz çevrimiçi YouTube dönüştürücü, uzun süredir piyasada, ancak farklı kurumlar tarafından kapatılmaya meyilliydi. Neyse ki, Y2Mate’in geliştirilmiş yeni bir sürümü mevcut. Orijinali gibi çalışır, ancak yerleşik bir video arama özelliğine sahiptir ve çevrimiçi özgür iradenin kalesidir. YouTube videolarını dönüştürmek istiyorsanız, Y2Mate sizin için doğru araçtır.

Youtube MP4. Y2Mate ayrıca YouTube videolarını en yüksek kalitede ücretsiz olarak indirmenize yardımcı olur. Y2Mate anında çalıştığı için web sitesine kaydolmanız veya herhangi bir özel yazılım indirmeniz gerekmez. Ayrıca binlerce video ve ses formatını destekler. Hatta aynı anda birden fazla video indirebilirsiniz! Bir YouTube videosu izlerken, sesi indirebilir ve MP3 veya başka bir formata dönüştürebilirsiniz. Y2Mate video indirici, videoları sabit disklerine veya mobil cihazlarına kaydetmek isteyen herkes için iyi bir seçimdir. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı vardır ve tamamen ücretsizdir. Ayrıca, ücretsiz sürümde virüs veya reklam yazılımı yoktur. Bu nedenle, kullanımı tamamen güvenlidir ve YouTube’dan video indirmek ücretsizdir. Ayrıca 7/24 müşteri desteği sunar. Video paylaşım sitelerinde reklam izlemeye harika bir alternatif.

Snappea

Youtube MP4. YouTube videolarını indirmek için Snappea’yı kullanabilirsiniz. İstediğiniz videoları anahtar kelimeye veya URL’ye göre arayabilirsiniz. Ayrıca video için mp4 gibi bir format seçebilir ve cihazınız için en iyi bit hızını seçebilirsiniz. Bit hızı ne kadar iyi olursa, dosya o kadar büyük olur ve indirilmesi o kadar uzun sürer. Ancak, bu uygulamayı kullanarak tüm filmleri indirebilirsiniz. Bu uygulamanın avantaj ve dezavantajlarından bazılarını tartışalım. Snappea YouTube mp4 indiricisinin ilk avantajı, kullanıcı dostu olmasıdır. İndirdikten sonra YouTube’a gidebilir ve istediğiniz videoyu seçebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kadar kopya indirebilirsiniz. İşiniz bittiğinde diğer görevlere geçebilirsiniz. Uygulama, anahtar kelimeye göre videoları bulmanıza yardımcı olabilecek yerleşik bir arama motoruna sahiptir. Ayrıca indirmeye çalıştığınız video dosyasının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Youtube MP4. Android için Snappea YouTube mp4 indirici uygulaması ücretsizdir ve YouTube videolarını indirmenize izin verir. Video indirme uygulaması, tüm büyük akış platformlarını destekler ve akıllı bir Gece Moduna sahiptir. Uzun YouTube videolarını indirmek için Snappea’yı da kullanabilirsiniz. Ancak, Snappea’yı yüklemeden önce cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları kabul etmesine izin vermelisiniz. Çalışması için Android cihazınızda bu seçeneği etkinleştirmelisiniz. Snappea YouTube mp4 indiricisinin bir diğer büyük avantajı da indirme limitinin olmamasıdır. Bu, reklamlar hakkında endişelenmeden istediğiniz kadar videoyu ücretsiz olarak indirebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca bu program bağlı cihazlarınızda ve tarayıcınızda da çalışır. İndirme hızı veya kalitesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Sonuç olarak, Snappea şiddetle tavsiye edilen bir YouTube mp4 indiricisidir.

Youtube MP4. Snappea YouTube mp4 indiricisinin bir diğer avantajı, video formatlarını YouTube’dan MP3’e veya tam tersi şekilde dönüştürmenize izin vermesidir. Ücretsiz hizmeti, YouTube videolarını mp4 veya MP3 formatında indirmenize izin verir. Ayrıca videoları bulmayı kolaylaştıran bir arama çubuğuna sahiptir. YouTube’a ek olarak, videoları mp4’e dönüştürmek için birkaç web sitesini destekler.

Yazımızın burada sonuna geldik diğer yazılırımız için netbilgiler anasayfasına gidebilir. Ya da google üzerinden farklı kaynakları inceleyebilirsiniz.

youtube mp4 video nasıl indirilir?

YTD Video Converter, VEED, Y2Mate gibi siteleri ziyaret ederek mp4 indirebilirsiniz.

YouTube video nasıl indirilir?

YouTube videolarını indirmek için Snappea’yı kullanabilirsiniz. İstediğiniz videoları anahtar kelimeye veya URL’ye göre arayabilirsiniz. Ayrıca video için mp4 gibi bir format seçebilir ve cihazınız için en iyi bit hızını seçebilirsiniz.

Serdar

Netbilgiler Teknoloji İçerikleri Üreticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu