Youtube mp4 Dönüştürücü **2022

Youtube MP4 dönüştürücü, YouTube’dan farklı dosya biçimlerinde, kalitede ve dosya türlerinde videolar indirmenize(youtube mp4) yardımcı olur. Hedef format olarak MP4’ü seçerek bunları otomatik olarak MP4’e dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, videoları çeşitli dosya formatlarında indirmek için “Bitti” kitaplığındaki videoları indirmeyi veya “İndir ve ardından Dönüştür Modunu” kullanmayı seçebilirsiniz. YouTube MP4 dönüştürücü kullanmak için bilgisayar programlama konusunda uzman olmak gerekli değildir.

Y2Mate

Youtube MP4 dönüştürücü. Y2Mate, YouTube videolarını indirme konusunda lider markalardan biridir. Bu çevrimiçi dönüştürücü, YouTube videolarını toplu halde dönüştürmenize ve bunları yüksek kaliteli MP4 formatında indirmenize olanak tanır. 1080p full HD videoları ve 320kbps sesi destekler. Ayrıca Y2Mate, Amazon Prime dahil olmak üzere çeşitli web sitelerini destekler. Kullanıcılar uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir. İndirme işlemi hızlı ve kolaydır ve Y2Mate’in müşteri hizmetleri ekibi, yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda size yardımcı olabilir.

Youtube MP4 dönüştürücü. Y2Mate, tüm modern tarayıcılar ve cihazlarla uyumludur. YouTube’dan MP4 ve WMV dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde videolar indirmenize olanak tanır. Kullanımı kolaydır ve reklam içermez. YouTube’dan iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’lar dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlara video indirebilirsiniz. Uygulama ayrıca videoları MP3 dosyalarına dönüştürmenize ve bunları cihazınıza kaydetmenize olanak tanır. Y2Mate YouTube mp4 dönüştürme uygulaması ayrıca herhangi bir web sitesinden video indirebilir. Video dönüştürme işlemi hızlı ve kolaydır ve program ayrıca bir geçmiş özelliği sağlar, böylece hangi videoları zaten indirdiğinizi görebilirsiniz. Bu, Y2Mate’i çevrimdışı kullanım için harika bir araç yapar. Birçok özelliği ile YouTube videolarını MP3 dosyalarına dönüştürmek kolaydır. En sevdiğiniz şarkılar için zil sesleri bile oluşturabilirsiniz ve bu, birden fazla videoyu tek bir büyük dosyada birleştirmenize olanak tanır.

Youtube MP4 dönüştürücü
Youtube MP4 dönüştürücü

Y2Meta

Youtube MP4 dönüştürücü. Y2Meta YouTube mp4 indiricisi, YouTube videolarını indirmek ve dönüştürmek için yenilikçi bir araçtır. HD 1080p videoları destekler ve YouTube, Dailymotion, Facebook ve Youku ile uyumludur. MP3, WAV ve AAC dahil olmak üzere çok çeşitli video formatlarını destekler. Y2Meta dönüştürme aracını indirmek ücretsizdir, ancak Apple News gibi görünen ve aracı kullanmak için sizden bir URL gerektiren tuzak reklamlarından kaçınmalısınız.

Youtube MP4 dönüştürücü. YouTube, Facebook, Dailymotion veya Youku’da bir video bulabilir ve bu ücretsiz aracı kullanarak onu bir mp4 dosyasına dönüştürebilirsiniz. Parolanızı girmeden bile kullanabilirsiniz, bu da onu çok uygun hale getirir. Ayrıca Y2Meta dönüştürücü programı herhangi bir bilgisayarda çalışır ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca can sıkıcı anketler veya reklamlar olmadan da çalışır. Videonuzu yüklemeyi bitirdikten sonra, indirmek için uygun bir biçim ve kalite seçebilirsiniz. Y2Meta YouTube mp4 indiricisi, videoları çevrimdışı görüntüleme için MP4 formatına dönüştürmenize olanak tanır. İndirme işlemi hızlıdır ve dosyalarınızı saklamak için bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. İndirmeye başlamak için bir düğmeye tıklamak kadar basit. İndirdiğiniz dosyalar otomatik olarak bilgisayarınızın sabit sürücüsüne veya seçtiğiniz bir klasöre indirilir.

iTubeGo

Youtube MP4 dönüştürücü. iTubeGo, merkezi Kwai Chung, Hong Kong’da bulunan bir çevrimiçi çözüm şirketidir. İki programcı tarafından kurulan şirket, ses ve video indirme ve video düzenleme çözümlerine odaklanıyor. Lansmanından bu yana şirket, 1 milyondan fazla indirme ve 200’den fazla ülkeden kullanıcı ile muazzam bir popülerlik kazandı. Özellikleri, YouTube videolarını izlemekten hoşlanan ancak pahalı bir indirme için para harcamayı göze alamayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Youtube MP4 dönüştürücü. iTubeGo’nun bir diğer önemli özelliği, bir videonun yalnızca bir bölümünü indirme yeteneğidir. Program bir dizi web sitesini destekler ve videoları toplu olarak indirebilir. Program ayrıca videoları toplu indirme ve toplu dönüştürme seçeneği de sunar. Toplu indirme de mümkündür ve işlemi önemli ölçüde hızlandırabilen birden çok ağ bağlantısını destekler. Ve birden çok bağlantı kullandığından, iTubeGo YouTube mp4 dönüştürücü aynı anda yüzlerce videoyu indirebilir.

Youtube MP4 dönüştürücü. Bu ücretsiz indirici, 480p HD, 1080p ve 8K dahil olmak üzere farklı video çözünürlüklerini destekler. Kullanıcılar ayrıca videoları favori kanallarına ve oynatma listelerine kaydedebilir. Ücretsiz sürüm on binlerce siteyi destekler ve en popüler video formatlarıyla uyumludur. Ayrıca, kullanıcıların altyazıları çıkarmasına, proxy sunucuları kurmasına, indirmeleri zamanlamasına ve videoları diğer biçimlere dönüştürmesine olanak tanır.

Snap Downloader

Youtube MP4 dönüştürücü. YouTube’dan video indirmek istiyorsanız, Snap Downloader YouTube mp4 dönüştürücü kullanarak indirmelisiniz. Bu ücretsiz program, videoları çeşitli çözünürlüklerde ve formatlarda indirebilir. Ayrıca kanalları, oynatma listelerini ve hatta VR videolarını indirebilir. Kullanıcı dostu arayüzü, herhangi bir videoyu bir bilgisayara veya özel bir video oynatıcıya ihtiyaç duymadan müziğe dönüştürmenize olanak tanır. Kullanımı kolaydır ve YouTube ve Facebook dahil 900’den fazla web sitesini destekler. Bu ücretsiz uygulama, hem YouTube hem de Facebook videoları ve oynatma listelerinin yanı sıra diğer birçok formatla uyumludur. Uygulama, videoları MP4 ve MP3 formatlarında indirebilir ve coğrafi kısıtlamaları atlayabilir. Bir başka harika özellik de, videoları sıranıza kaydetmenize izin vermesi ve sıra boşaldığında otomatik olarak indirilecek olmasıdır. Bu ücretsiz uygulama aynı zamanda indirilen dosyalara meta veriler ekleyerek, dosyalar görüntülenmeye hazır olduklarında sizi bilgilendirir. YouTube’dan korsan videolar indirmekten endişe ediyorsanız, SnapDownloader en güvenli seçeneklerden biridir.

SnapDownloader’ın video kesicisi, videoları yalnızca indirmek istediğiniz kısımlara kesmenize olanak tanır. İndirilen klibin başlığını da değiştirebilirsiniz. Bitirdikten sonra, indirmeyi İndirilenler bölümünde bulabilirsiniz. Ses de çıkarılabilir ve dönüştürülebilir. Uygulama hızlıdır, bu nedenle indirilmesini asla beklemek zorunda kalmazsınız. Bu uygulama, kullanıcı dostu bir arayüz ve bir dizi ek özellik ile kullanımı da kolaydır.

HitPaw Video Dönüştürücü

Youtube MP4 dönüştürücü. En iyi YouTube mp4 dönüştürücüsünü arıyorsanız, HitPaw Video Converter’a göz atmalısınız. Herhangi bir YouTube videosunu indirmek için güçlü, tek durak noktasıdır. Gelişmiş teknolojisi ile indirmelerinizi hızlandıracak ve 1000’den fazla video ve ses formatını destekleyecektir. Dailymotion ve Vimeo gibi diğer web sitelerinden videolar bile indirebilirsiniz. Yazılım, YouTube dahil binlerce platformdaki videoları dönüştürebilir.

Youtube MP4 dönüştürücü. Bir başka iyi araç da ücretsiz olan VLC oynatıcıdır. İkincisi, videoları çeşitli biçimlerde ve cihazlarda görüntülemenize ve düzenlemenize olanak tanır. Ayrıca kullanıcı dostu olacak ve yeni başlayanlar için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı anda çok sayıda video indirmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Facebook ve Vimeo dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda indirme kaynağına sahiptir. Ayrıca videoları MP4 ve MKV’ye dönüştürmeyi de destekler. Cihaz modelini doğrudan seçmek mümkündür. Diğer web sitelerinden video içeriği indirmek isterseniz, HitPaw Video Converter’ı kullanabilirsiniz. Bu güçlü video dönüştürücü, 1.000’den fazla web sitesinden video indirebilir ve bunları 500’den fazla formata dönüştürebilir. Hatta ses dosyalarını MP3, FLAC ve M4A’ya dönüştürebilir. Ayrıca dosyaları düzenlemeyi ve birleştirmeyi de destekler. Ve donanım hızlandırmayı destekler. HitPaw Video Converter yardımıyla videolarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

YTD Video Dönüştürücü

Youtube MP4 dönüştürücü. YouTube MP4 dosyalarını dönüştürmenin en iyi yolu, dosyayı web’den orijinal biçiminde indirmektir. Birçok video sitesi farklı dosya türleri kullanır. Çoğu “flv” veya “mp4” dosyalarıdır. Neyse ki, YTD hangi dosya türünü indirdiğinizi anlayabilir. Ne tür video indirdiğinizi öğrenmek için Not Defteri’ni açın ve dosyanın ilk satırında “flv” veya “mp4” arayın.

Youtube MP4 dönüştürücü. YTD Video Downloader, popüler akış web sitelerinden yüksek çözünürlüklü kalitede videolar indirmenize olanak tanır. Videoyu indirdikten sonra MP4, FLV veya 3GP dosyalarına dönüştürmeyi seçebilirsiniz. Bu uygulama, tüm büyük video akış siteleriyle uyumludur. İnternet bağlantısı kesildiğinde indirme işlemini otomatik olarak sürdürür. Pro sürümü, sınırsız video indirmenize, bunlara çevrimdışı erişmenize ve indirme etkinliğinizi izlemenize olanak tanır.

Youtube MP4 dönüştürücü. YTD Video Converter, YouTube MP4 dosyalarını seçtiğiniz herhangi bir biçime dönüştürebilir. YouTube videolarını bilgisayarınızdaki mevcut en iyi biçime dönüştürür. YTD sürümü size dönüştürülen videonun bir önizlemesini verir, böylece dönüşümün sorunsuz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Arayüzü basit ve anlaşılırdır, ancak bazen sinir bozucu olabilir. Araç çubuğu şişirilmiş, bu nedenle dönüştürme sırasında olan her şeyi göremeyebilirsiniz.

4K Video Downloader

Youtube MP4 dönüştürücü. Bir YouTube mp4 dönüştürücü arıyorsanız, ücretsiz bir seçenek de var. Ancak ücretli bir seçeneği düşünmek isteyebilirsiniz. Ücretli bir planla istediğiniz kadar video indirebilirsiniz. Bu şekilde, HDTV’niz de dahil olmak üzere birden fazla ekranda izleyebilirsiniz. Ve gizlilik sorunları hakkında endişeleniyorsanız, dosyaları doğrudan bilgisayarınıza bile indirebilirsiniz.

Youtube MP4 dönüştürücü. 4K Video Downloader ile YouTube videolarını ve diğer video sitelerini mümkün olan en yüksek kalitede indirebilirsiniz. Çoklu video formatlarını ve kalite seviyelerini, ayrıca oynatma listelerini ve kanalları destekler. Mobil cihazlarda bile çalışır. Ancak düzenli olarak YouTube videoları indirmek isteyenler için harika bir araç olsa da, bazı dezavantajları da var. Her şeyden önce, genellikle kötü amaçlı yazılım olduğu için eleştiriliyor. iOS kullanıcıları için en iyi ücretsiz YouTube mp4 dönüştürücüsü iDownloader’dır. Resmi iOS Uygulaması bunu listelemese de, iDownloader hala en iyi seçeneklerden biri. Apple App Store’da listelenmemiştir, ancak üçüncü taraf kaynaklardan indirilebilir. Bir başka harika seçenek de YouTube videolarını 4K çözünürlükte indirmenize izin veren Snappea. Snappea’nın en iyi yanı, diğer çevrimiçi kaynaklardan da videolar kaydedebilmesidir.
Yazımızın burada sonuna geldik diğer yazılırımız için netbilgiler anasayfasına gidebilir. Ya da google üzerinden farklı kaynakları inceleyebilirsiniz.

youtube mp4 dönüştürücü nasıl kullanılır?

YouTube’u MP4 Converter’a çalıştırın.
Video bağlantısını YouTube’dan kopyalayın.
YouTube to MP4 Converter’a dönün. ‘Yapıştır’ı tıklayın.
MP4’e Dönüştür’ü seçin ve ‘Orijinal kalite’ veya ‘Ekonomi’yi (daha küçük çıktı dosyası) seçin.
İndir’i tıklayın.
Uygulamanın videonuzu YouTube’dan MP4’e dönüştürmesini bekleyin.

YouTube mp4 Dönüştürücü

YouTube’dan farklı dosya biçimlerinde, kalitede ve dosya türlerinde videolar indirmenize(youtube mp4) yardımcı olur. Hedef format olarak MP4’ü seçerek bunları otomatik olarak MP4’e dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, videoları çeşitli dosya formatlarında indirmek için “Bitti” kitaplığındaki videoları indirmeyi veya “İndir ve ardından Dönüştür Modunu” kullanmayı seçebilirsiniz. YouTube MP4 dönüştürücü kullanmak için bilgisayar programlama konusunda uzman olmak gerekli değildir.

Serdar

Netbilgiler Teknoloji İçerikleri Üreticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu