Youtube mp3 İndir **2022

Youtube mp3 indir. YouTube videolarını MP3 olarak indirmek için Freemake gibi bir araç kullanmak, favori şarkılarınızı bilgisayarınıza kaydetmenin kolay bir yoludur. Diğer seçenekler YesTube, 320YTmp3 ve Go-MP3’tür. İşte amacınız için kullanabileceğiniz en iyi araçlar. Önce bunlardan birini deneyin ve hangisinin size en uygun olduğunu bulun. Kullandıktan sonra indirdiğiniz dosyaları bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Bu araçları kullanmanın birçok faydası vardır.

Freemake

Youtube mp3 indir. Freemake’in çoklu iş parçacığı indirme teknolojisi ile birden fazla YouTube videosunu inanılmaz bir hızla dönüştürebilirsiniz. Bir abonelik veya kayıt gerektirmez. Hiçbir kısıtlama ve garantili sonuçlar olmaksızın bu ücretsiz program, YouTube müziğini olabildiğince kolay erişilebilir hale getirecek. Bu araç, müzik aramayı çoklu akış indirme, akıllı arama önerileri ve otomatik sorgu düzeltme ile birleştirir. Ayrıca toplu indirmeyi de destekler. Bir bilgisayarda indirdiğiniz tüm müziklere göz atabilir ve bunları başka bir bilgisayarda MP3 dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Youtube mp3 indir. YouTube videolarını MP3’e dönüştüren bir başka ücretsiz program da Freemake YouTube To MP3 Boom’dur. Videoları MP3’e dönüştürebilir ve film müziğini MP3 dosyaları olarak kaydedebilir. Kullanıcı dostu grafik arayüzünün kullanımı kolaydır ve indirilecek doğru şarkıyı bulmayı kolaylaştıran kullanışlı bir arama çubuğuna sahiptir. Bir YouTube URL’sini kopyalayıp yapıştırmak yerine, doğru parçayı bulmak için sanatçı veya şarkı adını yazabilirsiniz. Ek olarak program, sonuçları dinleyebilmeniz ve sonraki veya önceki aramaya atlayabilmeniz için temel bir ses çalar sunar.

Youtube mp3 indir. Freemake YouTube’u Windows mağazasından MP3 Boom’a ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yüklendikten sonra uygulamayı açın ve “Freemake YouTube to MP3 Boom” öğesini seçin. İndir yazan bir düğme göreceksiniz. İndirme işlemi tamamlandığında, MP3 dosyalarını indirmeye başlamaya hazır olduğunuzu bildiren bir bildirim göreceksiniz. Abonelik gerektirmeden taşınabilir müzik çalarınıza da indirebilirsiniz.

youtube mp3 indir
youtube mp3 indir

YesTube

Youtube mp3 indir. YesTube, videoları ve MP3’leri indirmek için harika bir uygulamadır. Favori videolarınızı aramanıza ve bunları ses veya video formatında indirmenize olanak tanır. Uygulama ayrıca indirme kalitesini seçmenize izin verir. Ayrıca, müziğinizi yayınlarken reklamları engeller. Video ve MP3 indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. YesTube’u indirmek hızlı ve kolaydır. Uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Youtube mp3 indir. Yazılım, en popüler video ve ses formatlarıyla çalışır. Kayıt gerektirmez ve MP3 dosyalarını bilgisayarınıza hızlı bir şekilde gönderir. Video kalitesi de ayarlanabilir. MP3’ü doğrudan uygulamanın oynatıcısında da çalabilirsiniz. Bu profesyonel uygulama ile ses ayarlarını bile düzenleyebilirsiniz. Mp3 dosyası daha sonra çeşitli formatlarda mevcuttur. YesTube MP3 indirme ücretsiz, hızlı ve kullanımı kolaydır.

320YTmp3

Youtube mp3 indir. 320YTmp3, kullanıcıların videoları mp3 formatına dönüştürmelerini sağlayan bir web sitesidir. Bunu yapmak için kullanıcılar YouTube URL’sini kopyalayabilir ve arama kutusuna yapıştırabilir. Ardından, istedikleri indirme hızını seçebilirler. En iyi sonuçlar için, kullanıcılar 64 kbps seçmelidir, ancak bu, internet bağlantılarına ve wi-fi hızlarına bağlıdır. Dönüştürme işlemi biraz zaman alacaktır. Tamamlandığında, dönüştürülen videoyu indirebilirler.

Youtube mp3 indir. Site, Aralık 2021, Ocak 2022 ve Şubat 2022’de toplam 60 milyondan fazla aylık ziyaretçiyle çok fazla trafiğe sahip olduğunu iddia ediyor. Bu ziyaretçiler ABD, İngiltere, Kanada ve Hindistan’dan geliyor. Ancak, 29 Mart’ta RIAA, Cloudflare’a bir dizi e-posta göndererek, üyelerinin çalışmalarının ihlaline karşı harekete geçmelerini istedi. Etiketli e-postalar Wham! ve mp3download(.)to, YouTube’dan mp3 indirme sunan iki web sitesi.

Youtube mp3 indir. Başka bir ücretsiz YouTube mp3 indirme sitesi 320YTmp3’tür. Bu hizmet, kullanıcıların o şarkıyla YouTube videolarını bulmak için şarkı adını veya sanatçıyı girmesine olanak tanıyan bir arama aracı sunar. Uygun bir video bulduklarında bağlantıyı kopyalayıp arama kutusuna yapıştırabilirler. Ücretsiz bir hizmet değilse, kullanıcılar hizmet için ödeme yapmayı da seçebilirler. İyi bir internet bağlantılarına sahip oldukları sürece yapabilecekleri indirme miktarının bir sınırı yoktur.

Go-MP3

Youtube mp3 indir. Go-MP3 YouTube MP3 indiricisi, MP3 formatında çok çeşitli videoları indirecek basit ama güçlü bir programdır. Kullanımı kolay arayüzü, mp3 dosyanızın kalitesini ve formatını seçmenize olanak tanır. Bu araç diğer birçok popüler web sitesiyle uyumludur ve size çok çeşitli formatlarda video indirme rahatlığını sunar. Dönüştürücü, WAV, AAC ve MP3 formatları dahil olmak üzere her tür ses dosyasını dönüştürebilir.

Youtube mp3 indir. İndirdikten sonra MP3 müziklerinizi çevrimdışı olarak dinleyebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu program tek seferde 350 şarkı indirme seçeneğine sahiptir ve MP3, WAV ve FLAC dahil olmak üzere farklı dosya formatları arasında seçim yapmanızı sağlar. En iyi yanı, Go-MP3 YouTube mp3 indiricisinin, indirdiğiniz videolarla ilgili anahtar kelimeleri aramanıza izin vermesidir. Ayrıca ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir format seçebilirsiniz. Bu yazılımın bir başka harika özelliği de herkes için ücretsiz olmasıdır. Bu web sitesi de ücretsizdir, bu da en sevdiğiniz YouTube videolarını indirirken sorun yaşamayacağınız anlamına gelir. Ayrıca, aracı kullanmak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecek – tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalamak ve kısa sürede yüksek kaliteli bir MP3 dosyası ile ödüllendirileceksiniz.

GeekerSoft YouTube’dan MP3’e

Youtube mp3 indir. GeekerSoft YouTube’dan MP3’e indirme, YouTube videolarını ücretsiz olarak MP3 formatına dönüştüren kullanışlı bir yazılımdır. Herhangi bir ekstra yazılım gerektirmez ve kayıt olmadan çalışır. Bu yazılım, standart ses kalitesine veya yüksek kaliteli sese sahip videoları indirebilir. Bu yazılım, WAV, MP3 ve Ogg Vorbis dahil tüm popüler dosya formatlarını destekler. Ücretsiz sürümü, korumalı ve telif hakkıyla korunan içeriğin dönüştürülmesini de destekler. Ayrıca herhangi bir YouTube oynatma listesini MP3 formatına dönüştürebilirsiniz. Tamamen temizdir ve sıfır reklam yazılımı veya casus yazılım içerir.

Youtube mp3 indir. GeekerSoft YouTube’un MP3’e indirme ücretsiz sürümü çevrimiçi olarak mevcuttur. MP3 ve FLAC dahil olmak üzere çok çeşitli video formatlarını dönüştürmenize olanak tanır. Popüler uygulamaları ve web sitelerini destekler ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. GeekerSoft YouTube’dan MP3’e indirme, dönüştürülmüş dosyaları Dropbox ve Google Drive’a yüklemek gibi birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. Ayrıca YouTube oynatma listelerini ve sesli kitapları dönüştürmenize olanak tanır.

Youtube mp3 indir. Bu YouTube’dan MP3’e indirme uygulamasını kullanmak çok kolaydır. İndirilecek bir video dosyasının URL’sini yapıştırmanız yeterlidir; uygulama onu saniyeler içinde dönüştürmeye başlayacaktır. Yazılım ayrıca uygun bir proxy seti sunar ve kaydettiğiniz parkurları birkaç basit tıklamayla diğer cihazlara aktarabilirsiniz. Ayrıca, tüm popüler dosya formatlarını destekler, böylece parçaları diğer cihazlara kolayca aktarabilirsiniz.

Acethinker Ücretsiz YouTube dönüştürücü

Youtube mp3 indir. YouTube videolarını ve seslerini indirmek istiyorsanız, Acethinker Free YouTube converter tam da bunu yapacaktır. Hemen hemen her tarayıcıyı ve 100’den fazla platformu destekler ve ayrıca MP4 indirmelerini MP3’e dönüştürebilirsiniz. Programın indirilebilir bir MP4 dosya bölgesi de vardır, böylece videoları toplu olarak indirebilirsiniz. Videonun URL’sini arama kutusuna yapıştırın ve “Başlat”ı tıklayın. Dönüştürme tamamlandığında, seçim yapabileceğiniz bir seçenekler listesi sunulur.

Youtube mp3 indir. Acethinker Free YouTube converter, adına rağmen video indirmek için ücret almaz. Herhangi bir sınırlama olmaksızın kullanabilirsiniz ve çıktı kalitesi sağlamdır. Ek olarak, tüm büyük tarayıcıları ve diğer ücretsiz YouTube dönüştürücülerinden daha fazla video paylaşım platformunu destekler. Böylece YouTube videolarını HD kalitede indirebilirsiniz. Bu programın ücretsiz sürümü ayrıca bir dizi başka kullanışlı özelliğe sahiptir. Akıllı telefonlar ve tabletler dahil olmak üzere herhangi bir cihazınızda kullanabilirsiniz. Acethinker Ücretsiz YouTube dönüştürücü, birden çok akış web sitesini destekler. YouTube videolarını MP3 formatına dönüştürebilir veya müzik dosyalarını çeşitli video paylaşım platformlarına dönüştürebilirsiniz. AceThinker Ücretsiz YouTube dönüştürücünün kullanımı kolaydır ve kayıt gerektirmez. Program en popüler web tarayıcıları ile uyumludur. Ayrıca YouTube videolarını MP3, WAV, FLV ve daha fazlasına dönüştürebilir. Ayrıca program canlı yayınları kaydedebilir ve video dosyalarını sıkıştırabilir.

MacX Video Dönüştürücü Pro

Youtube mp3 indir. MacX Video Converter Pro, YouTube mp3 indirmeleri için harika bir araçtır. Videoları çeşitli dosya biçimlerine dönüştürmenin yanı sıra, güçlü video düzenleme işlevine sahiptir. Kullanıcılar videolara harici altyazı ve filigran ekleyebilir, video parametrelerini ayarlayabilir, ekran etkinliklerini kaydedebilir ve daha fazlasını yapabilir. Bu araç aynı zamanda yüksek kaliteli dönüştürme sunar. MacX Video Converter Pro’nun bu ücretsiz deneme sürümü, aynı anda en fazla üç videoyu destekler. Ayrıca videoları doğrudan YouTube’dan indirebilir.

Youtube mp3 indir. MacX Video Converter Pro yardımıyla videoları düzenleyebilir ve çözünürlüklerini değiştirebilirsiniz. Hatta altyazı ekleyebilir, metin bindirebilir ve videoların kare hızını değiştirebilirsiniz. Ayrıca program, 1000’den fazla web sitesinden video indirme yeteneğine sahiptir. Diğer ücretsiz indiricilerin aksine, MacX en popüler video formatlarıyla uyumludur. Kullanım kolaylığı ve güçlü özellikleri, onu kullanıcılar arasında popüler bir seçim haline getiriyor. YouTube mp3 için MacX Video Converter Pro’nun ücretsiz bir kopyasını almak istiyorsanız, şanslısınız! Sadece e-posta adresinizi girerek çekiliş sürümünü talep edebilirsiniz. İndirme bağlantısı, yazılım için bir indirme bağlantısı içeren bir açılır pencere açacaktır. Ücretsiz sürüm tamamen işlevsel olsa da, gelecekteki güncellemeler onlar için ödeme yapmanızı gerektirecektir. Ancak tatil sezonunda MacX Video Converter Pro’da indirimli fiyat alabilirsiniz.

Yazımızın burada sonuna geldik diğer yazılırımız için netbilgiler anasayfasına gidebilir. Ya da google üzerinden farklı kaynakları inceleyebilirsiniz.

Serdar

Netbilgiler Teknoloji İçerikleri Üreticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu