Vajinal Estetik ameliyat

Vulvo-Vajinal Estetik Nedir?

Gerçekten en iyi görünmen için bir sebep yok. İyi görünmek ve hissetmek sizin için bir öncelikse, görünümünüzü ve vücut güveninizi en üst düzeye çıkarmanın birçok yolu vardır. Bunlardan bir tanesi de Vajinal Estetik ameliyat tır.

Bir zamanlar” plastik cerrahi ” terimini duyduklarında, Carol Doda’nın büyük boyun çizgisini ya da kuzeni Suzi’nin burun çalışmasını düşündüler. Oh, aman tanrım! Meme Büyütme gelen, azaltma ve botox için kaldırma, restylane ve kollajen; liposuction greft için kaldırma, pinching ve sıkma, eski “plastik cerrahi daha kapsamlı bir isim”) “estetik” kadın ve erkek kozmetik seçenekleri(kesinlikle daha pahalı olmasına rağmen), yanı sıra tarak, Fırça ve makyaj seti parçası haline gelmiştir.

doctor having operation

Hem komşularımız hem de kendimiz tarafından yürütülen “çalışma” ile, kaşlarını kaldırmak zorunda kalan herkesi istiyorsak, “geliştirilmiş” bir Boto Llogara enjeksiyonuna ihtiyacımız var.

Belki de” kesme, kaldırma, sıkma ve serbest bırakma ” bölümündeki en son giriş Vajinal Estetik ameliyat alanıdır (genital-plastik / kozmetik cerrahi). Şu anda kadınlar için mevcut olan ayakta tedavi seçenekleri, özellikle daha önce olduğu gibi, kendi başına özellikle başarılı olmayan perineorafi (vajinal açıklığın onarımı) ile sınırlıdır.:

(Dudak küçültme) * Labioplasty

* perineorafi ve hymenoplasti (kızlık zarı onarımı) olan veya olmayan vajinal sıkma veya “vajinoplasti” (bazen “vajinal gençleştirme” olarak adlandırılır).

perineorrhaphy (vajinal açıklığın onarımı)

Çoğu zaman, vulvo-vajinal estetik prosedür isteyen kadınların da inkontinansı vardır, bu da tipik olarak aynı anda tamir edilebilir. Vulvo-vajinal estetikte bu seçeneklere daha yakından bakalım.

Labioplasti

Bu prosedür, büyütülmüş labia için “labia azaltma / güzelleştirme” dir. Göğüsler, burunlar ve vücudun diğer çıkıntıları gibi kadınların labiaları, küçük ipliklerden “fil kulaklarına” kadar tüm şekil ve boyutlarda gelir.”Çok geniş bir ürün yelpazemiz var

Normallik. Bununla birlikte, labia bu bölgede yer aldığından, bu bir kişinin görünüşüyle rahat olduğu veya aşırı boyutun sorunlara neden olmadığı anlamına gelmez.

Kadınlar iki nedenden dolayı labia boyutlarının olası bir revizyonu için konsültasyonda görüyorlar: tıbbi ve estetik (veya ikisinin bir kombinasyonu).

Labioplasti / labiyal redüksiyonun tıbbi nedenleri (labiyal boyutu azaltmak / değiştirmek için cerrahi) dar pantolon, spor, bisiklet veya diğer fiziksel aktivitelerde rahatsızlık veya tahrişi içerir. Çoğu durumda, kadınlar büyük labia ile doğarlar; diğerleri durumu doğum veya yaşlılıkla geliştirebilir.

Estetik (güzelleştirme) nedenler, benlik saygısı ve benlik saygısı ile ilgili sorunlar ve kendinizi daha iyi görmek için bir heykel yapma arzusudur. Labial boyutu azaltmak için cerrahi prosedür, genişlemiş labianın orta kısmından bir kamanın çıkarılmasından veya elde edilen daha küçük “dudakların” doğrusal ve titizlikle “şekillendirilmesinden” oluşur.”

person in white long sleeve shirt holding right hand

Vajinoplasti

Bu prosedür, vajinal gevşeklik için vajinayı sıkılaştırmayı ve gençleştirmeyi mümkün kılar. Genişlemiş bir vajina genellikle doğumdan sonra, özellikle birden fazla çocuktan sonra, büyük bir bebeğin vajinal doğumundan sonra veya zor bir doğumdan sonra bir problemdir.

Vajinanın özel cerrahi olarak sıkılaştırılması ve gençleştirilmesi, perin (vajinal açıklık) ve destekleyici kaslara vajinoplasti denir. Yetişkin çocukları olan birçok kadın artık hem “duygularını” hem de cinsel doyumlarını arttırmak ve sevgi dolu eşleriyle cinsel deneyimlerini geliştirmek için vajinal dokuları yenilemek istiyor.

PERİNEOPLASTİ

Vajinal Estetik ameliyat Doğumun neden olduğu zor doğum veya vajinal / perineal rüptürün devam etmesi anormal derecede “açık” bir vajinal açıklık yaratabilir, bu da tahrişe, öz-bilinçliliğe ve sıkı giysilerden cinsel zevkin azalmasına neden olabilir.

Yaralı veya gevşek bir açıklığın çıkarılması, perinenin onarılması ve yükseltilmesi ve gerilmiş levator kaslara yaklaşılması için plastik bir prosedüre perineoplasti denir.

Perineoplasti, hymenal rekonstrüksiyon veya açık, rahatsız edici bir vajina için kendi başına yapılabilir ve genellikle vajinoplasti ile birleştirilir.

Vajinal Estetik ameliyat Vajinal kozmetik cerrahinin bir parçası olan kadın genital cerrahisi zorlu bir cerrahi alandır ve diğer seçmeli cerrahi işlemlerle aynı saygı ve dikkatle yaklaşılmalıdır. vajina estetiği ile alakalı olarak diğer makalelerimizi de okuyabilirsiniz.

Yazımızın burada sonuna geldik bu konuda daha fazla bilgi almak için google üzerinden detaylı arama yapabilirsiniz.

Netbilgiler

Netbilgiler Özgün ve Faydalı Bilgiler İçeren Makaleler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu