Vajina Beyazlatma

 

Mahrem bölgelerinize bakmak , dış görünümünüz kadar önemlidir. vajina beyazlatma

Birçok kadının vajinasının rengi ve vajinayı çevreleyen alanlar konusunda güvensizlikleri vardır. Bu, çeşitli epilasyon tekniklerinin bir sonucu olabilir veya yaşlanma, hormon dengesizlikleri ve/veya genetik nedeniyle mahrem bölgelerini daha koyu ve renksiz bırakmış olabilir.

Söylemeye gerek yok, vajina çevresindeki ve üzerindeki renk değişikliği, kadınların sevdikleriyle yakınlaşmasını zorlaştırıyor veya kendilerini giymek istedikleri iç çamaşırı veya mayoyla sınırlı buluyorlar. Bu güvensizlikler artık vajinal ağartma ile azaltılabilir.

HB Knightsbridge, özel bir yüksek teknoloji lazer ışını kullanarak dünya çapında yenilikçi bir Lazer Vulvar Beyazlatma tekniği uygular. Lazer Vajinal Beyazlatma, etkileyici sonuçlara sahip olabilen düşük riskli bir işlemdir.

vajina beyazlatma
vajina beyazlatma

Prosedür

Lazer vajina beyazlatma, vajina bölgesindeki hatta perine bölgesindeki koyu renkli dokuları kalıcı olarak gidermeyi amaçlar .

Ameliyat, duruma göre üç veya daha fazla seansta son nesil özel lazer kullanılarak gerçekleştirilir ve genellikle her seansın tamamlanması 10-15 dakika sürer. Lazer kullanımı ile hassas bölgede bulunan melanin tabakasının çıkarılması mümkün hale gelir ve bu sayede istenmeyen renklenmenin kaynağı tedavi edilir. İşlem randevu alındıktan sonra gerçekleştirilir ve lokal anestezi ile yapılır.

Ameliyat sonrası 

Ameliyat sonrası dönemde bölgenin hijyenik bakımına özen gösterilmeli ve ilk cinsel ilişkinin seanstan 3-4 gün sonra yapılması önerilir.

Lazerle Vajina Beyazlatma

Lazer Vajinal Beyazlatma, vajina bölgesindeki hatta iç bölgesindeki koyu renkli dokuları kalıcı olarak gidermeyi amaçlar . 
Ameliyat, duruma göre üç veya daha fazla seansta son nesil özel lazer kullanılarak gerçekleştirilir ve genellikle her seansın tamamlanması 10-15 dakika sürer.

Vajina nasıl beyazlatılır evde?

Bir kase alın, 1 çay kaşığı aloe vera jelini bir tutam zerdeçal ile karıştırın. Macunu vajinal bölgeye uygulayın. 20 dakika oturmasına izin verin. Ilık suyla durulayın ve silin .

vajina beyazlatma kalıcı mıdır?

Lazerler koyu pigmenti kalıcı olarak gidermek ve kolajeni uyarmak için kullanılır , tedaviyi pürüzsüz, genç bir görünümle bırakır. 
Ağrısız prosedür tipik olarak yarım saatten az sürer ve ilk tedavinizden sonra gözle görülür sonuçlar elde edilir.

Vajinada beyazlama neden olur?

Değişimin meydana gelmesinin birkaç nedeni vardır. 
Aslında, 
genellikle hamilelik, perimenopoz ve menopoz gibi farklı yaşam evrelerine eşlik eden doğal ve normal hormonal değişikliklerin sonucudur . 
Ayrıca sık bikini ağdasının bir sonucu olabilir.

Vajina beyazlatma kaç seans?

Ameliyat, duruma göre 3 veya daha fazla seansta son nesil özel lazer kullanılarak gerçekleştirilir ve genellikle her seansın tamamlanması 10-15 dakika sürer. 
Lazer kullanımı ile hassas bölgede bulunan melanin tabakasının çıkarılması mümkün hale gelir ve bu sayede 
istenmeyen renklenmenin kaynağı tedavi edilir.

Meliha

Netbilgiler Sağlık ve Hukuk Alanında Metin Editörü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu