Tiktok Görüntüleme Hilesi **2022

Tiktok görüntüleme hilesi veya tiktok izleme hilesi olarakta bilinen bot hesaplar ile yapay şekilde yapılan tiktok izlenme hilesi için çeşitli yöntemler bulunmaktadır.

Tiktok görüntüleme hilesi. TikTok’ta videolarınızı düzenlerken, kliplerinize daha iyi bir görünüm kazandırmak için kullanabileceğiniz bazı püf noktaları vardır. İlk olarak, güzellik modunu etkinleştirmelisiniz. İkinci olarak, bir fotoğraf şablonu seçmeli ve videonuza filtreler ve efektler uygulamalısınız. Bunu yaptıktan sonra, bir dizi video çekmek için video kameranızdaki Kayıt düğmesine basabilirsiniz. Kliplerin süresini ve hızını değiştirebilirsiniz.

Plastik ambalaj

Tiktok görüntüleme hilesi. Tik tok için resimler oluşturmak için plastik sargı kullanabilirsiniz. İlk önce, biraz plastik sargıya ihtiyacınız var. İster dolaba ister çekmeceye koyabilir, isterseniz dondurucuyu kullanabilirsiniz. Dondurucu, plastik sargıyı saklamak için harikadır, ancak şeffaf sargı kullanmak daha etkili olabilir. Hemşire Tara, TikTok platformunda bu basit malzemenin nasıl kullanılabileceğini gösteren bir video yayınladı. Teyzesinin ona bu hileyi öğrettiğini açıkladı. Plastik sargıya para harcamak istemiyorsanız, lastik bant ve işaretleyici ile renkli bir filtre de yapabilirsiniz. Renkli filtreler, fotoğrafçılığınıza eğlenceli bir deneysel kenar ekleyebilir. Plastik sargı, pratik şakalar için de kullanılabilir. Örneğin, bir kedinin, bir dinozorun veya bir yıldızın resmini oluşturmak için bir parça sargı kullanabilirsiniz. Açık bir pencereniz varsa, pencereden manzarayı yansıtmak için üzerine bir parça renkli plastik örtü koyun.

Tiktok görüntüleme hilesi
Tiktok görüntüleme hilesi

Düet

Tiktok görüntüleme hilesi. Başlamak için uygulamayı açın ve ok gibi görünen paylaş düğmesine dokunun. Yarıya bölünmüş bir ekran göreceksiniz. Ekranın sol tarafında ön kamera videonuzu, sağ tarafında ise orijinal videoyu göreceksiniz. Düet düğmesine tıkladıktan sonra videoya bir efekt veya başlık ekleyebileceksiniz. Düet videoları yalnızca izin veren kişiler tarafından görüntülenebilir ve başkalarının görmesini istemeyen kullanıcılar bu özelliği kapatabilir. Duet özelliği, takipçilerinizle etkileşim kurmak için harika bir özellik olsa da, bazı insanlar bununla ilgili sorunlar yaşadı. Neyse ki, düetlerin çok basit bir düzeltmesi var. Duet özelliğiyle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, uygulamayı yeniden başlatmanız yeterlidir. Uygulamayı yeniden başlatmak sorunu çözmelidir, ancak telefonunuzun en az bir GB kullanılabilir belleği olduğundan da emin olmalısınız. Zayıf bir bağlantı, Duet’in çalışmasını engelleyebilir. Ek olarak, kullanıcılar düet ve tepkilerde mikrofonlarıyla ilgili sorunlar bildirdiler.

Tiktok görüntüleme hilesi. Düetler, hikayeleri genişletmenin ve arkadaşlarla yeni hikayeler yaratmanın harika bir yoludur. Hatta videonuzu viral hale getirmek için düetler oluşturabilir ve diğer kullanıcılarla rekabet edebilirsiniz. Hatta bir arkadaşınızdan sizinle düet yapmasını isteyebilirsiniz – bu özellik ücretsizdir ve işiniz bittiğinde kapatılabilir. İçeriğinizi tüm dünyayla paylaşmak için favori TikTok kullanıcılarınızla bir düet oluşturabilirsiniz. TikTok uygulamasına bir video yükledikten sonra sıra düetiniz için bir şablon seçmeye geliyor. Tarzınıza uygun bir şablon seçin, ardından döndürmek için favori video düzenleme yazılımınızı kullanın. Bundan sonra, bitmiş düet videonuzu TikTok’a yüklemeye hazırsınız. Paylaşmak için ekranın sağ tarafındaki “paylaş” düğmesine dokunmanız yeterlidir.

Tiktok görüntüleme hilesi. Düetler, TikTok’ta yeni bir özelliktir. Kullanıcıların kendi videolarını başka birinin videolarının üzerine bindirmelerine izin vererek yeşil ekranı video işbirliğiyle birleştiriyorlar. Düetler ayrıca TikTok uygulamasındaki en son trendlere kendinizi kaptırmanın harika bir yoludur. Düetinizi oluşturmak için dikiş simgesinin solundaki düet simgesini seçmelisiniz. Tüm içerik oluşturucular düetlere izin vermez, bu nedenle platforma bir video göndermeden önce kontrol ettiğinizden emin olun.

Zaman Çarpıtma Taraması

Tiktok görüntüleme hilesi. TikTok videolarınız için yeni bir filtre arıyorsanız, tik toky görüntüleme ile Zaman Çarpıtma Taramasını kullanmayı deneyin. Bu filtre, iki gözün zıt yönlere baktığı bir görüntü oluşturur. Bu filtreyi kullanmak, izleyicilerinizin dikkatini çekecek harika videolar oluşturmanıza olanak tanır. İki haftadan kısa bir sürede 16.8 milyardan fazla görüntülenme topladı ve TikTok’taki en popüler trendlerden biri.

Tiktok görüntüleme hilesi. Time Warp Scan, hızlandırılmış efektle videolar ve görüntüler oluşturmanıza olanak tanıyan harika bir özelliktir. Videonuza veya resminize yatay veya dikey bir çizgi eklemeniz ve çeşitli karelerden geçişini izlemeniz yeterlidir. Çizgi her kareden geçtiğinde görüntü yerinde donar. Bu efektle ilginç ve hatta komik görüntüler oluşturabileceksiniz. Rönesans tarzı bir ekran görüntüsü oluşturmak için PicsArt ile Zaman Çarpıtma Taraması filtresini bile kullanabilirsiniz.

Tiktok görüntüleme hilesi. Time Warp Scan filtresiyle kullanıldığında, sigara içiyormuş gibi görünen bozuk görüntüler göreceksiniz. Bu efekti, bir nesneyi mavi çizgi boyunca hareket ettirerek ve fotoğraf çekerek de çoğaltabilirsiniz. Bu eğlenceli bir numara, ancak dikkatli olun: bu teknik herkes için değil. Bu teknik son derece özelleştirilebilir olsa da, görüntüyü tüttürülmüş ve ters çevrilmiş gibi göstermeye eğilimlidir, oluşturması çok kolaydır. Time Warp Scan efekti, TikTok’un en iyi özelliklerinden biridir. Bu filtre, tarama çizgisi hareket ettikçe ekrandaki bir görüntüyü aşamalı olarak dondurmanıza olanak tanır. Bu benzersiz teknik, sosyal medyada paylaşılabilecek sonsuz videolar oluşturmak için mükemmeldir. Tekniğe hakim olduktan sonra harika videolar oluşturmaya başlayabilirsiniz! Öyleyse devam edin ve deneyin! Zevk almak!


Yazımızın burada sonuna geldik diğer yazılırımız için netbilgiler anasayfasına gidebilir. Ya da google üzerinden farklı kaynakları inceleyebilirsiniz.

TikTok izlenme nasıl kasılır?

1. İpucu: Sizin İçin Sayfanın İçeriğini Optimize Edin.
2. İpucu: Nişinizdeki Kullanıcılarla Etkileşime Geçin.
3. İpucu: Trend Sesler ve Efektler Kullanın.
4. İpucu: Altyazılarınıza Anahtar Kelimeler Ekleyin.
5. İpucu: Daha Etkili Videolar Yapın.
6. İpucu: Bir TikTok Etkileyen Pazarlama Kampanyası yürütün.
7. İpucu: Değerli İçerik Üretin.

TikTok görüntülenme nasıl yapılır?

1. İpucu: Sizin İçin Sayfanın İçeriğini Optimize Edin.
2. İpucu: Nişinizdeki Kullanıcılarla Etkileşime Geçin.
3. İpucu: Trend Sesler ve Efektler Kullanın.
4. İpucu: Altyazılarınıza Anahtar Kelimeler Ekleyin.
5. İpucu: Daha Etkili Videolar Yapın.
6. İpucu: Bir TikTok Etkileyen Pazarlama Kampanyası yürütün.
7. İpucu: Değerli İçerik Üretin.

TikTok Canlı yayın izleyici nasıl arttırılır?

Akış kurulumunuzu basit tutun.
Geçmişinize iyi bakın.
Ses ve yıldırım konusunda dikkatli olun.
İnternet bağlantınızı test edin.
Canlı yayına geçmeden önce bir test çalıştırması yapın.
Özgün ve ilgi çekici olun.
Sürekli olarak canlı oturumlar yapın.

Tiktokta kaç beğeniye para veriyor?

Tiktok’ta ödeme almak için ilk şart  1 milyon beğenidir ve miktar profilinize bağlı olsa da gönderi başına 5.000 ila 10.000 Tl arasında kazanabilirsiniz.

TikTok videom nasıl Keşfete düşer?

1. İpucu: Sizin İçin Sayfanın İçeriğini Optimize Edin.
2. İpucu: Nişinizdeki Kullanıcılarla Etkileşime Geçin.
3. İpucu: Trend Sesler ve Efektler Kullanın.
4. İpucu: Altyazılarınıza Anahtar Kelimeler Ekleyin.
5. İpucu: Daha Etkili Videolar Yapın.
6. İpucu: Bir TikTok Etkileyen Pazarlama Kampanyası yürütün.
7. İpucu: Değerli İçerik Üretin.

Netbilgiler

Netbilgiler Özgün ve Faydalı Bilgiler İçeren Makaleler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu