Kızla Konuşulacak Konular Nelerdir? **2022

Kızla konuşulacak konular. Bir sonraki randevunuz için yeni sohbet başlatıcılar arıyorsanız, bir kızla konuşmak için bu yazımızı deneyin. Bu konulardan bazıları sanat, aile değerleri veya filmlerle ilgilidir. Diğerleri daha az yaygındır, ancak yine de benzersiz konuşma başlatıcıları olabilir. Onunla neyi tartışmayı seçersen seç, asla yanlış gitmeyeceksin! İşte ilginizi çekebilecek bazı öneriler.

Yeni Tanıştığın Kızla Konuşulacak Konular

Kızla konuşulacak konular. Sosyal etkileşim her zaman kolay değildir. Birçok insan yüz ifadelerini ve vücut dilini gereğinden fazla düşünür. Ve bazı erkekler doğuştan Kazanovalı iken, diğerleri kadınlarla konuşmak için gerekli özgüvenden yoksundur. Neyse ki, bir kızla konuşmanın sorunsuz geçmesini sağlayacak bazı kesin konular var. İşte kullanılacak bazı konu örnekleri. Onunla bir konuşma başlatabilmeniz için onun hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaklar.

Kızla konuşulacak konular. Kızlar genellikle aileleri hakkında konuşmaktan hoşlanır, bu nedenle mücadelelerinizi paylaşmak aranızda güçlü bir duygusal bağ oluşturacaktır. Bu tür bir konu, karşılıklı arkadaşlar hakkında konuşmanıza da olanak tanır ve bu da sohbeti daha da açar. Ayrıca, bu konu size onun kişiliği hakkında daha iyi bir fikir verecektir. Ayrıca, mücadelelerinizi onunla paylaşmak, onu daha iyi anlamanıza ve daha güçlü bir duygusal bağ kurmanıza da yardımcı olacaktır.

kızla konuşulacak konular
kızla konuşulacak konular

Kızla konuşulacak konular. Kızlarla konuşacak konuların seçenekleri sonsuz gibi görünse de, bir kızın tercihleri ​​biraz zor olabilir. Örneğin, hoşlandığın kişiyle ya da sevdiğin ilgiyle ilgilenmiyor olabilir ya da başka biri hakkında eşit derecede yüksek fikirlere sahip olabilir. Ne hakkında konuşacağınızı bilmiyorsanız, ilk randevunuz mahvolabilir. Bunun yerine, bir kızla konuşmak için bu 20 kesin konuyu deneyin.

Aile Değerleri

Kızla konuşulacak konular. Aile, içinde yaşayan insanlardan türetilen bir değerler grubudur. Bireylere farklı durumlarda rehberlik ederler ve günlük yaşamlarında fark yaratabilirler. Aileler, yaşlılara saygı, dürüstlük ve aile bağlılığı gibi ortak değerleri paylaşır. Aile değerleri, aile bağını güçlendirmeye ve olumlu bir aile ortamına katkıda bulunmaya da yardımcı olabilir. Aşağıda bir kızla tartışmak için bazı aile değerleri örnekleri listelenmiştir.

Kızla konuşulacak konular. İlk olarak, aile değerlerinizi tartışın. Bu, sizin ve kız arkadaşınızın bir ilişkinin çalkantılı sularında gezinmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, aile değerlerinizi öğrenmek çocuklarınız için önemlidir, çünkü doğruyu yanlışı ayırt etmelerine ve olumlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olacaktır. Ardından, onun için önemli olduklarını düşünüyorsanız, onunla tartışabilirsiniz. O zaman seninle daha rahat hissedecek. Bu ona kendi hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirme güvenini verecektir.

Kızla konuşulacak konular.  Aile değerlerinin yalnızca neyin doğru neyin yanlış olduğuyla ilgili olmadığını, aynı zamanda insanların nasıl davrandığı üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olduğunu hatırlamak önemlidir. Örneğin, aile değerleri insanların iş yerinde nasıl davrandıklarını ve hayatlarını nasıl yaşadıklarını etkileyebilir. Aynı şey ilişkiler için de geçerlidir. Bu değerleri geliştirmek, bir kızın geleceğinde de önemli bir fark yaratabilir. Aile değerlerinize inanıyorsa, onlardan da etkilenmesi muhtemeldir.

Kızla konuşulacak konular.  Son olarak, bir kızı etkilemek istiyorsanız, geleneksel cinsiyet rollerinin onun kişiliğini nasıl etkilediğini anlamak önemlidir. Daha önce, erkeklerin işyerinde çalışması beklenirken, birçok kadın evde kalmaya ve çocuk yetiştirmeye teşvik edildi. Bugün roller önemli ölçüde değişti. Cinsiyet rollerinin aile değerlerini etkileyebileceği hala doğru, ancak artık dokunulmaz değiller. Kız çocukları, güçlü aile değerlerine sahip bir ailede yetiştirildiyse daha açık ve bağışlayıcıdır.

Filmler

Kızla konuşulacak konular. Bir kızla konuşmak için fikir bulmakta zorlanıyorsanız, sizi kalabalığın arasından öne çıkaracak birçok film izleyebilir. Bir kızın dikkatini çekmek istiyorsanız, özete mükemmel uyan düşük bütçeli bir bağımsız film olan “Dating Online”ı denemek isteyebilirsiniz. Bu komik, iyi hissettiren film, sevimli köpekleri romantik komediyle harmanlıyor ve John Cusack ve Diane Lane gibi harika isimleri canlandırıyor.

Vücut dili

Kızla konuşulacak konular. Bir kızı etkilemenin en iyi yollarından biri onun beden dilini okumaktır. Kadınlar, ilgilerini iletme konusunda erkeklerden daha kurnazdır ve genellikle harekete geçen ilk kişilerdir. Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını vücut dilinden anlayabilirsin. Senden hoşlandığını kabul etmek istemeyebilir ama bir kadının bilinçaltı beden dili senden hoşlanıp hoşlanmadığını sana söyleyecektir. Bir kızın ilgisini çekip çekmediğini anlamanın bir yolu onun vücut dilini izlemektir. Gözlerinin ve gözbebeklerinin farkında olmalısın. Genişlemişse, bu iyiye işarettir. Muhtemelen aynı şekilde cevap verecektir. Aksi takdirde, onu utandırma veya şansınızı mahvetme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Beden dilini nasıl okuyacağınızı biliyorsanız, sizi fark etmesini sağlamak için tam olarak ne söyleyeceğinizi bileceksiniz. Bir kızın beden dilini okurken, duruşuna özellikle dikkat edin. Yüz ifadelerinin yanı sıra pacing hareketleri gibi diğer işaretler de size onun hakkında birçok bilgi verebilir. Bakışlarınızı açık ve yüzünüzü yumuşak tutmak, dikkatini çekmenin ve kalbini kazanmanın kolay bir yolu olacaktır. Bir kız ne kadar çok gülümserse, senden etkilenme olasılığının o kadar yüksek olduğunu fark edeceksin.

Yazımızın burada sonuna geldik diğer yazılırımız için netbilgiler anasayfasına gidebilir. Ya da google üzerinden farklı kaynakları inceleyebilirsiniz.

 

 

Kızla konuşulacak konular nelerdir?

Neyi seversin
Beğenileri tartışmak, birini daha iyi tanımanın basit ve akıllıca olmayan bir yoludur, çünkü bir kişinin zamanıyla yapmaktan hoşlandığı şey, karakterinin büyük bir bölümünü gösterir. 
Bu genel bir ‘neyi seversin?’ olabilir. 
veya daha özel ve seçtiğiniz belirli bir konu ile ilgili olabilir. 

 
Sevmedikleri
Diğer yandan, beğendiklerine benzer şekilde, beğenmemekte de bir kişinin karakteri hakkında çok şey ifade eder, bu yüzden onlardan çekinmeyin. 
Ancak, olumsuzluklara odaklanmak randevunun havasını gerçekten bozabileceğinden, bunlara çok fazla zaman harcamayın.
 
Hobiler
Beğeni konusuna daha derinden dalın ve hobileri hakkında bilgi edinin, boş zamanlarında yaptığı herhangi bir aktivite var mı? 
Herhangi bir ilgi var mı? 
Sadece onun hakkında çok şey öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda onun ilgi alanlarına göre hazırlanmış gelecek planları için birçok fikir geliştirebilirsin.
 
Hedefler
İster profesyonel ister kişisel olsun, ona özlemlerini sormak, ona olan ilginizin yalnızca şu an için değil, aynı zamanda uzun vadede de olduğunu gösterir.
 
Başarılar
Sadece gelecekteki hedeflerine yönelik entrika göstermeyin; 
onun geçmişteki başarıları kadar sizin de ilginizi çektiğini anlamasına izin verin. 
Bu başarıları için ona iltifat edin ve sıkı çalışması için ona hayran olduğunuzu anlamasına izin verin.
 
Aile
Anne babası nasıllar? 
Kaç kardeşi var? 
En yaşlı mı yoksa en genç mi? 
Bunların hepsi sormanız gereken sorulardır ve aile çoğu kız ve aileye değer veren erkekler kadar önemli bir meseledir.

Bir kıza güzel konular nasıl açılır?

1 Açık uçlu bir sorular sorabilirsiniz.
2 Ona bir tavsiyeye ihtiyacınız olduğunu söyleyin.
3 İlgi alanları hakkında konuşun.
4 Ona sevimli bir GIF, fotoğraf veya caps gönderin.
5 Zamanında ve alakalı bir şey söyleyin.
6 Bir mesajlaşma oyunu başlatın.
7 Ona iltifat etmekten çekinmeyin.
8 Emojileri kullanın.

Meliha

Netbilgiler Sağlık ve Hukuk Alanında Metin Editörü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu