Gmail Kuyruğa Alındı Ne Demek

Bu makaleyi neden okuduğunuzu biliyoruz-muhtemelen gönderilmek isteyen bir E-posta gördünüz ve gmail kuyruğa alındı ne demek ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz?

Kuyrukta bir e-posta varsa, göndermek istediğiniz E-postanın giden kutunuzda sıkıştığı anlamına gelir. Bunun olmasının birçok nedeni olabilir. Ancak, Kuyruktaki E-postaların genellikle daha sonra sorunsuz bir şekilde teslim edildiğini bilin. Şimdi bu soruna daha yakından bakalım.

gmail kuyruğa alındı ne demek

gmail kuyruğa alındı ne demek ne anlama geliyor?
E-postanızın Gmail’de sıraya girmesinin 3 olası nedeni
Yukarıda belirtildiği gibi, belirli bir E-postanın kuyruğa girmesinin birkaç nedeni olabilir, böylece gelen kutunuzda sıkışmış gibi görünür. İşte en yaygın nedenlerden bazıları.

Cihazınızla ilgili bir bağlantı sorunu olabilir. Büyük dosyaları e-postayla gönderdiğinizde, bu E-postaların genellikle bir süre (verileriniz yüklenene kadar) kuyrukta olduğunu fark edeceksiniz. Bu nedenle, bağlantı sorunları da verilerinizin geç yüklenmesine sebeb olabilir. Cihazınızda depolama alanı kalmayabilir. E-posta ile göndermek istediğiniz veri türüne bağlı olarak, depolama alanı az olduğunda cihazınızda bu verileri yüklerken sorunlar olabilir. Bu nedenle, dahili depolama alanının bir kısmını serbest bırakmayı deneyin.
Gmail gelen kutunuz eşik sınırına ulaşabilir. Çok sayıda e-posta gönderiyorsanız (birlikte veya ayrı ayrı), Gmail’in belirli kısıtlamalar getirebileceğini bilmelisiniz (genelde ücretsiz bir Google hesaplarında daha sık görülmektedir). Böyle bir durumda, E-postalarınızın birkaç saat boyunca sıraya girmesi nadir değildir.
Ancak, Gmail’de sıraya girmenin ne anlama geldiğine dair bazı şüpheleri ortadan kaldırdığımızı umuyoruz.

gmail kuyruğa alındı ne demek yazımızın burada sonuna geldik diğer yazılırımız için netbilgiler anasayfasına gidebilir. Yada google üzerinden farklı kaynakları inceleyebilirsiniz.

Mailde neden kuyruğa alındı ne demek?

Bir e-posta kuyruğa alınmışsa, bu, göndermeye çalıştığınız e-postanın giden kutunuzda takılı kaldığı anlamına gelir. Böyle bir sorunla karşılaşmanızın bir çok sebebi olabilir. Ancak, kuyruğa alınan e-postaların genellikle daha sonra sorunsuz bir şekilde teslim edildiğini bilin.

Mail gittiğini nasıl anlarız?

E-posta gönderirken doğru e-posta adresini girdiğinizden emin olun. 
Ve gönder’e tıkladıktan sonra, gönderilenler kutusunda posta görünüyorsa, posta gönderilir ve teslim edilir ve giden kutusu görülürse henüz gönderilmemiştir ve postanın durumunu görebileceksiniz. 
Ve eğer yanlış e-posta adresi girdiyseniz, yanlış bir e-posta adresi girdiğinizi söyleyen bir yanıt alacaksınız, lütfen kontrol edin.Serdar

Netbilgiler Teknoloji İçerikleri Üreticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu